Ciele Blog OABRJ (Leviathan) VERZUS Fernando Claro Dias, právnik, sa tvoril v roku 1982, ktorá vznikla v roku 2012

Ciele Blog OABRJ (Leviathan) VERZUS Fernando Claro Dias, právnik, sa tvoril v roku 1982, ktorá vznikla v roku 2012

Priestor vytvorený hlásiť nezákonnosti v oblasti správy Wadih Damous (2007-2012), počas jeho dvoch funkčných období ako prezident OAB / RJ.

Zrušený Popis Určitý advokáta registrovaných a nerušeného inštitucionálne väzby 25 rokov s inštitúciou Leviathan v roku 2007 - faxom, vznikol v štáte rôznorodé federácie sekčný RJ, ktorého telefónne číslo je firemný majetok, pričom niektorý kooperačný vzťah s právnikom, aby bolo nutné originálne dokumenty uvedené v Fac prirovnanie, počas piatich dní v súlade so zákonom č. 9800 26. mája 1999, art. 2, jediný bod,

Skôr než licencovať ma, keď som bol zasiahnutý s ťažkou depresiou, riadne a dôkladne zdokumentované zo strany verejných orgánov, ako sú správy, recepty, čierny pruh lieky povinným udržanie príjmov, skúšky a psychiatrickej liečby v rámci SUS a s cieľom uvoľniť a zbabelý zlyhanie a odmietnutie služby CAARJ - právnikov fondu pomôcť v Rio de Janeiro.

Povedal prezident porušil ústavné postupy, právne a brazílskej Bar miestne nariadenia asociácie, ignoroval úprimnosť a presadzovať dobrej viere v čase vážnej zraniteľnosti, opakovane odmieta hovoriť s advokátom, aplikovať svoje stredoveké Provision n.42 / 78 ktorý otrok sa stane právnik v dlhoch s brazílskou advokátskej komory, ako tomu bolo v klasickom Ríme.

A tak som bol nútený opustiť svoje rodné mesto, Rio de Janeiro, a iba vtedy, keď likvidoval splácanie dlhov na reze OAB / RJ Bolo mi dovolené, aby ma zapísať do OAB / ES v roku 2011. Ale ja zisťujú, že je veľmi ťažké znovu vstúpiť na trhu práce, pretože v súčasnej dobe, starší, 62 rokov, a ja nemám dôchodok alebo odchod do dôchodku.

Tu, zdieľam právne znalosti s cieľom vrátiť sa zákonom.

Dúfam, že sa spoľahnúť na spoluprácu podporných kolegami a chcú väčšie a podrobnejšie informácie možno vyhľadávať blog sám počiatočnej publikácie v roku 2012 a // alebo nadviazať kontakt s Fernandom Claro prostredníctvom tohto blogu, alebo prostredníctvom e-mailu: fernandoclaro.dias@gmail~~pobj. s

Žiadam Boha, aby aj naďalej, aby mi dal silu a odvahu vytrvať v hľadaní spravodlivosti, založený na princípe ľudskej dôstojnosti predmetu diamantov hodných základných práv ústavné a medzinárodné.

Boh je sudca.

JUSTÍCIA k utláčaným a utláčaných!

Fernando Claro Dias
OAB / 18.480 / ES
Postar um comentário

Postagens mais visitadas deste blog

'Risco de economia permanecer estagnada é visível a olho nu', diz presidente do IBGE - 05/12/2016 - Mercado - Folha de S.Paulo | O CLARO: Triste ver nosso país indo pro buraco!

ONU relata 82 civis mortos em Aleppo; rebeldes dizem ter alcançado trégua - 13/12/2016 - Mundo - Folha de S.Paulo | O CLARO: Exército sírio diz controlar 98% da Aleppo

O trabalhador deve apresentar seu Curriculum Vitae às empresas. Diante de tantos crimes corporativos é justo que as empresas façam o mesmo apresentando Certidão de Probidade aos trabalhadores e ao mercado em geral | Fernando Claro Dias | Pulse | LinkedIn